RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

Recenze od našich zákazníků nám dodávají jistotu v práci.

5/5

Ostrava

Čištění studní

"Profesionální práce. Ochotný pán! Na studnu se podíval a hned věděl, co je špatně."
Tomáš Novotný
4.5/5

Zlín

Čištění studní

"Rychlá a profesionální práce. Doporučujeme.."
Karel Schubert
4.2/5

olomouc

Čištění studní

"Zkoušel jsem studnu vyčistit svépomocí, ale na doporučení známého jsem si nakonec nechal pomoci od odborníků z Jak vyčistit studnu. Rozhodně nelituji. Naše voda chutná lépe!"
Josef Květník
5/5

Uherské hradiště

Čištění studní

"Bylo znát, že pánové svému řemeslu opravdu rozumí. Přijeli, studnu zkontrolovali, vyčistili a znovu naplnili. Do dvou dnů bylo po problémech. Doporučuju všemi deseti!"
Petr Rozsíval
Na stěnách studny se nám neustále usazovaly nečistoty. Nemohli jsme se jich zbavit. Když nám ale pánové z Jak vyčisti studnu opravili spárování, bylo okamžitě po problému.
radim dostál
spárování studní
4.5/5
Chtěl jsem vyměnit ruční čerpadlo za elektrické. Nejenže mi firma pomohla s výběrem čerpadlo na míru mé studny, ale demontovala staré čerpadlo a nainstalovala nové. Moc jim děkuji a doporučuji dál.
kristián šmíd
demontáž ručního čerpadla
5/5
Protékala nám studna a ne a ne to zastavit. Zkusil jsem nejdřív jinou firmu, ale problém přetrvával. Až s touto velmi ochotnou firmou jsem byl spokojen. Voda už nám nikam neuniká. Doporučuji všemi deseti!
david novotný
vložkování studny
4.8/5
Netušila jsem, co s tím mám dělat. Bez ochotné pomoci pánů bych asi ještě dnes stála na zahradě a dívala se na nepřipojené trubky.
pavlína kosejková
příprava sacího potrubí
4.5/5
Koupil jsem si nové čerpadlo, ale neměl jsem tušení, jak ho správně zapojit. Díky Jak vyčistit studnu jsem si už nemusel dál lámat hlavu. O všechno se postarali za mě.
adam levý
montáž čerpadla
5/5
Neuvěřitelně rychlé jednání. Sjednali jsme si schůzku a už druhý den byl poklop nainstalován. Mnohokrát děkujeme.
pavel černý
instalace poklopů
4.8/5

Máte dotaz k našim službám?

Nejste si jisti, zda spadáte do naší klientely? Potřebujete poradit? Anebo chcete probrat cenovou nabídku? Napište nám a my se Vám neprodleně ozveme zpět.

Přejít nahoru