Vánoční PF 2024

Vánoční poděkování zákazníkům PF 2024

Dobré ráno našim váženým klientům nejen ze Zlínského kraje,

s radostí oznamujeme, že naše krajina právě přivítala první sníh, který nás nejenom okořenil krásnými zimními scenériemi, ale také vnáší do vzduchu napětí a očekávání vzhledem k blížícím se vánočním svátkům. Rok 2023 byl pro nás v Jak Vyčistit Studnu? nezapomenutelný, a to hlavně díky vaší trvalé věrnosti a podpoře. Tímto bychom vám chtěli vyjádřit hlubokou vděčnost za vaši důvěru a spolupráci.

S přicházejícími Vánocemi vám přejeme klidné a pohodové svátky a do nového roku 2024 plno zdraví, štěstí a úspěchů.

I během vánočních svátků jsme stále plně k dispozici. Naše nonstop infolinka s číslem 607 772 772 bude i nadále aktivní, abychom mohli zodpovědět vaše případné dotazy nebo vyřešit vaše potřeby. Rovněž máte možnost nás kontaktovat e-mailem nebo jednoduše vyplnit kontaktní formulář na našem webovém portálu.

Rádi bychom vás také upozornili na naše dosavadní úspěchy. Noví zájemci si mohou prohlédnout naši rozsáhlou galerii, která dokumentuje výsledky naší práce, a recenze našich služeb jsou dostupné jak na seznam.cz, tak i na google.com, kde se můžete přesvědčit o spokojenosti našich klientů.

Naše výsledky najdete i na portále NejŘemeslníci.cz, jsme hrdí na obdrženou Zlatou pečeť poctivosti za kvalitní provedení zakázky na vyčištění studní v Praze během listopadu tohoto roku.

Děkujeme vám za vaši trvalou podporu a důvěru. S radostí očekáváme další spolupráci v nadcházejícím roce 2024 a přejeme vám všem klidné svátky a šťastný začátek nového roku!

S pozdravem,

Filip Havran a Veronika Hába

Přejít nahoru